Loading...

Piwa rzemieślnicze

Inne Beczki

Browar Inne Beczki, inny niż wszystkie a na pewno ich droga do stworzenia marki. Stojąc na przeciw przemysłowej seryjności, grupa młodych , ambitnych i jak niektórzy mówią " pięknych" postanowili na indywidualność. Crowdfunding był strzałem w dziesiątkę i tak powstał browar. Inne Beczki to przykład nowoczesnego podejścia do biznesu i świeżego spojrzenia na świat, a na pewno chęci zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Inne Beczki Jungle IPA

Piwo Jungle IPA przywołuję na myśl woń orientalnych przypraw, żywicy, cytrusów oraz dojrzałych owoców mango. Dzięki kombinacji chmielu Simcoe, Columbus oraz Cascade powstało piwo pełne egzotycznych aromatów i smaków. Podłoże dla nich stanowi słód pale ale. Inne Beczki uwarzyło to piwo we współpracy z czeskim minibrowarem Koníček w Vojkovicach.

Kraj Kraj: Polska
Rodzaj Rodzaj: India Pale Ale
EAN EAN: 5905669683005
Opakowanie Opakowanie: butelka bezzwrotna
Alkohol Alkohol: 6%
Pojemność Pojemność: 0,5L

Inne Beczki Zissou APA

Zissou APA to świetnie orzeźwiające piwo o owocowym charakterze. w stylu American Pale Ale . Cascade, Chinook, Citra, odmiany chmielu, które nadają naszemu piwu nuty cytrusów oraz owoców tropikalnych. Jest to świetnie orzeźwiające piwo .

Kraj Kraj: Polska
Rodzaj Rodzaj: Zissou APA
EAN EAN: 5905669683012
Opakowanie Opakowanie: butelka bezzwrotna
Alkohol Alkohol: 5%
Pojemność Pojemność: 0,5L
Krata piwa
Najlepsze gatunki piw

Strona używa plików cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Więcej informacji